Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności....
37,99 * 41,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,19 zł

Opis

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie.

Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych.

Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy"?
Autorami książki są Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda.
Są autorami paru podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy został wydany przez Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.

 
Jaki zakres wiedzy obejmuje ten podręcznik?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.

 
Informacje o wydającym ten podręcznik:
Funkcjonująca od 1992 roku Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro jest znana jako wydawnictwo specjalizujące się początkowo w publikacjach z dziedziny nauk ścisłych, lecz z czasem rozszerzyła asortyment o podręczniki do przedmiotów artystycznych, humanistycznych i przyrodniczych. Nawiązuje współpracę z cenionymi autorami, podkreślając swoje zaangażowanie w profesjonalizm i poziom merytoryczny. Szeroka oferta produktów, obejmująca m.in zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, przyciąga nauczycieli i uczniów na terenie całej Polski.
 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: matematyka.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>