Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności....
37,55 * 42,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,38 zł

Opis

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie.

Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych.

Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony"?
Za treścią tytułu stoją Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa "Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony" została wydana przez Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.

 
Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 
Do zgłębiania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu: matematyka.

 
Jakiego zakresu wiedzy jest ta ksiażka?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie rozszerzonym. Przeznaczona dla uczniów bardziej zaawansowanych.

 
O wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Od 1992 roku Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro dostarcza wysokiej jakości podręczniki i materiały edukacyjne do przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Znane jest ze współpracy z uznanymi autorami, a przede wszystkim z Krzysztofem Pazdro, znanym autorem podręczników do nauki chemii. Wydawnictwo dąży do profesjonalizmu, oferując bardzo bogatą gamę produktów, takich jak arkusze maturalne, zeszyty ćwiczeń czy zbiory zadań, które są popularne wśród nauczycieli i uczniów.
 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Matematyka 2. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>