Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień...
44,99 * 52,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,37 zł

Opis

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1., 2. i 3. Autorzy omówili w nim m.in.: funkcję wykładniczą i logarytmiczną, elementy statystyki, rachunek prawdopodobieństwa i geometrię przestrzenną.

Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Wszystkie zadania na dowodzenie zostały oznaczone symbolem  D. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy"?
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy został opublikowany przez Wydawnictwo OE Pazdro.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro to cenione wydawnictwo funkcjonujące na rynku od 1992 roku. Na początku koncentrowało się na publikowaniu podręczników do przedmiotów ścisłych, ale rozszerzyło ofertę o przedmioty humanistyczne, przyrodnicze i artystyczne. Wyróżnia się ono kooperacją z uznawanymi autorami oraz bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Szeroka gama produktów, w tym zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, powoduje, że jest często wybierane przez nauczycieli i uczniów na terenie Polski.

Jakiego zakresu wiedzy dotyczy ten podręcznik?
Ta książka jest przeznaczona do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, jakim jest matematyka.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
264 jest liczbą stron książki "Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy".
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>