Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3

Przedstawiamy trzecią część bestsellerowej serii Matematyka - karty pracy w szkole i w domu, przeznaczoną dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Cała seria jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, w każdej części zawarte są wszystkie działy tematyczne wymagane dla danej klasy. Dzięki...
15,47 * 24,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,24 zł

Opis

Przedstawiamy trzecią część bestsellerowej serii Matematyka - karty pracy w szkole i w domu, przeznaczoną dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Cała seria jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, w każdej części zawarte są wszystkie działy tematyczne wymagane dla danej klasy.

Dzięki tej publikacji trzecioklasista zdobędzie wszystkie przewidziane programem nowe umiejętności i rozwinie wiedzę nabytą w młodszych klasach, co gwarantuje brak problemów z matematyką w kolejnych klasach. Nauczy się sprawnie posługiwać się liczbami do 1 000 000, dodawać, odejmować, dzielić i mnożyć do 1 000, utrwali podstawową wiedzę z geometrii i rozwinie myślenie abstrakcyjne, udoskonali posługiwanie się miarami i wagami takimi, jak kilogram, litr, metr, opanuje korzystanie z zegara, kalendarza i liczenie czasu, jak również rozwinie umiejętność posługiwania się pieniędzmi i sprawnego wykonywania na nich działań.

Podczas przygotowania książki uwzględniono zalecenia metodyczne dotyczące nauczania matematyki, które mówią o konieczności akcentowania związku tego przedmiotu z rzeczywistością - dlatego też wszystkie przedstawione zadania tekstowe odnoszą się do codziennych sytuacji. Nie zapomniano też o odpowiednich zadaniach graficznych, jak rysunki, wykresy, grafy, uzupełnianki itp.

Szata graficzna publikacji jest niezwykle kolorowa, pełna wesołych ilustracji i atrakcyjna dla oka, dzięki czemu zachęca dziecko do pracy. Perforacja pozwala wyrwać stronę i dać ją dziecku osobno, a specjalny dobór kolorów sprawia, że kopie wykonane na czarno-białej kopiarce zachowują pełną czytelność i nadal wyglądają estetycznie.

Już jedna kartka dziennie to gwarancja sukcesu!

Szczegóły - Matematyka. Karty pracy w szkole i w domu. Klasa 3

  • Autor: Marta Kurdziel
  • Wydawnictwo Greg
  • Rok wydania: 2024
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 80
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381861144
  • Język: polski
  • ISBN: 9788381861144

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>