Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Podręcznik jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji uczniów. Uwzględnia potrzeby słabszych i rozwija umiejętności zdolniejszych. Zawiera zadania zróżnicowane pod względem trudności, a ich treść nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania pozwala zrozumieć matematykę i...
42,99 * 48,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,99 zł

Opis

Podręcznik jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji uczniów. Uwzględnia potrzeby słabszych i rozwija umiejętności zdolniejszych. Zawiera zadania zróżnicowane pod względem trudności, a ich treść nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania pozwala zrozumieć matematykę i stosować przyswojoną wiedzę w praktyce, niezależnie od sytuacji. Przeciwdziała też bezrefleksyjnemu zapamiętywaniu i schematyczności działania.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa"?
Zofia Bolałek, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Jacek Lech, Adam Mysior, Krystyna Zarzycka są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa" została przygotowana przez Wydawnictwo GWO.


Jaki numer zgodności MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
780/5/2018 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Wskazanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


O wydającym ten podręcznik:
Założone w 1991 r. przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo znane z publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Używane są przez 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również materiały do j. polskiego, fizyki, biologii, historii i plastyki.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "GWO; Matematyka z Plusem".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas Szkoła podstawowa 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta publikacja jest sugerowana?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: matematyka.


Ile stron zawiera ta pozycja?
288: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>