Matematyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt zawiera zadania, które można wykorzystać do urozmaicenia lekcji i pokazywania uczniom zagadnień w innym ujęciu. Pozwala ćwiczyć wszystkie umiejętności i stanowi praktyczne uzupełnienie nowego podręcznika.
17,99 * 20,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,99 zł

Opis

Zeszyt zawiera zadania, które można wykorzystać do urozmaicenia lekcji i pokazywania uczniom zagadnień w innym ujęciu. Pozwala ćwiczyć wszystkie umiejętności i stanowi praktyczne uzupełnienie nowego podręcznika.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Matematyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Marta Jucewicz są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Matematyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa została opublikowana przez Wydawnictwo GWO.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii GWO; Matematyka z Plusem.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
68 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawarto w nim ważne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie edukacji jest niezbędny opisywany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, jakim jest matematyka.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Założone w 1991 r. przez cenionego wykładowcę UG, Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokim zasięgu. Znane z publikacji podręczników matematycznych, wykorzystywanych przez większość uczniów polskich szkół.

Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>