Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres podstawowy

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności....
35,55 * 41,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,19 zł

Opis

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.

Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych. Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres podstawowy"?
Marcin Kurczab Elżbieta Kurczab Elżbieta Świda,Elżbieta Kurczab,Elżbieta Świda to autorzy tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników, jednak ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres podstawowy" został wydany przez Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Do której klasy i na jakim poziomie edukacji potrzebny jest ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest matematyka.


Jaki jest zakres wiedzy tego podręcznika?
Ten podręcznik dedykowany jest dla poziomu podstawowego.


O wydającym ten podręcznik:
Od 1992 roku Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro dostarcza najwyższej jakości podręczniki i materiały edukacyjne do przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Znane jest ze współpracy z uznanymi autorami, a przede wszystkim z Krzysztofem Pazdro, znanym twórcą podręczników do nauki chemii. Wydawnictwo dąży do profesjonalizmu, oferując bogatą gamę produktów, takich jak zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań czy arkusze maturalne, które są znane wśród nauczycieli i uczniów.

Ile stron zawiera ta pozycja?
Ta książka liczy 148 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>