Między nami. Język polski 5. Podręcznik

Podręcznik dla klasy 5 jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową. Książka dla ucznia klasy 5 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klasy 4. Każdy temat w podręczniku...
39,99 * 45,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,83 zł

Opis

Podręcznik dla klasy 5 jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową.

Książka dla ucznia klasy 5 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klasy 4. Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania. Niektóre utwory dostępne są w wersji audio można ich słuchać za pomocą smartfona.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 5. Podręcznik"?
Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek są autorami tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Między nami. Język polski 5. Podręcznik" wydało Wydawnictwo GWO.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
867/2/2018 jest numerem dopuszczenia MEN tego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu nadania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem merytorycznym.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Założone w 1991 roku przez wybitnego wykładowcę Uniwersytetu Gdańskiego, A. Mysiora i M. Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokiej skali. Znane z publikacji podręczników matematycznych, z których uczy się większość uczniów polskich szkół.

Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, którym jest język polski.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
390: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną ilustracjami. Zawarto w niej ważne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 5. Podręcznik"?
Tytuł ten jest częścią serii "GWO; Między Nami".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 5. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>