Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1"?
Za treścią podręcznika stoją Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1" wydało Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


O wydającym ten podręcznik szkolny:
Założone w 1991 roku przez A. Mysiora i M. Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO), to wydawnictwo specjalizujące się w wydawania podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Korzysta z nich 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże GWO nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również materiały do j. polskiego, historii, fizyki, biologii i plastyki.

Do której serii podręczników szkolnych należy "Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "Między nami".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Która to część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta publikacja jest potrzebna?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu język polski.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Książka ma 144 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>