Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka "Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2" została opracowana przez Wydawnictwo GWO.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik:
Założone w 1991 roku przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo specjalizujące się w wydawania podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Korzysta z nich 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również materiały do j. polskiego, fizyki, biologii, historii i plastyki.

Która to część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
134: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawiera znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest język polski.


Do której serii podręczników należy "Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Między nami".
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>