Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości nowego...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,90 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości nowego podręcznika.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Za treścią podręcznika stoją Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Część 2 został przygotowany przez Wydawnictwo GWO.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.


O wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe posiada w ofercie także podręczniki do przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i artystycznych.

Która to część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Tytuł ten jest częścią serii "GWO; Między Nami".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji potrzebny jest opisywany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu: język polski.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść "Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Część 2" składa się z 120 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>