Między nami. Język polski 8. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone

Nowa wersja ćwiczeń jednozeszytowych zawiera więcej różnorodnych zadań. Objętość zwiększyła się do 152 stron. W publikacji znajdują się przede wszystkim zadania sprawdzające. Służy pomocą w utrwaleniu wiedzy oraz przygotowaniu się na przykład do sprawdzianów. Ćwiczenia sprawdzają i utrwalają wiedzę...
16,99 * 18,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,56 zł

Opis

Nowa wersja ćwiczeń jednozeszytowych zawiera więcej różnorodnych zadań. Objętość zwiększyła się do 152 stron. W publikacji znajdują się przede wszystkim zadania sprawdzające. Służy pomocą w utrwaleniu wiedzy oraz przygotowaniu się na przykład do sprawdzianów. Ćwiczenia sprawdzają i utrwalają wiedzę i wszystkie umiejętności z podstawy programowej.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Między nami. Język polski 8. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone"?
Autorami książki są Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Między nami. Język polski 8. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
152: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do której serii podręczników należy "Między nami. Język polski 8. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone"?
Tytuł jest częścią serii Między nami.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Założone w 1991 r. przez cenionego wykładowcę UG, Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokim zasięgu. Znane z publikacji podręczników matematycznych, z których korzysta większość uczniów z polskich szkół.

Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 8. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>