Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 1

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę.

Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika i zgodny z najnowszą podstawą programową.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 1"?
Autorami podręcznika są Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 1 została wydana przez Wydawnictwo GWO.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł liczy 144 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu język polski.


O wydającym opisywany podręcznik:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli Adam Mysior i Małgorzata Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oferuje także podręczniki do przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i artystycznych.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 1"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej MIĘDZY NAMI.
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Która to część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>