Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest...
16,99 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sprawdź popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Za treścią podręcznika stoją Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 2" wydało Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Przeczytaj o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne istniejące od 1991 r., które założyli Adam Mysior i Małgorzata Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w Polsce. Oprócz matematyki, GWO posiada w ofercie także podręczniki do przedmiotów artystycznyc, humanistycznych i przyrodniczych.

Która to jest część książki?
To wydanie stanowi 2 część.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest język polski.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 144 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną grafikami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej MIĘDZY NAMI.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 8. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>