Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik

Podręcznik "Natürlich auf Deutsch!" do nauki języka niemieckiego skierowany jest do uczniów klasy 7 szkoły podstawowej. uzupełnieniem podręcznika może jest zeszyt ćwiczeń "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń". Nowy cykl jest odpowiedzią na zmieniającą...
38,47 * 42,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,44 zł

Opis

Podręcznik "Natürlich auf Deutsch!" do nauki języka niemieckiego skierowany jest do uczniów klasy 7 szkoły podstawowej. uzupełnieniem podręcznika może jest zeszyt ćwiczeń "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń".

Nowy cykl jest odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość szkolną i potrzeby nauczycieli. Ma na celu nie tylko nauczanie języka niemieckiego, lecz także budowanie relacji społecznych oraz kształtowanie postawy otwartości wobec świata i innych ludzi. Zadania w cyklu rozwijają kompetencje przyszłości, które nazywamy kompetencjami 4K, są to: kreatywność, komunikacja, krytyczne myślenie i kooperacja.

Atuty podręcznika:

  • Pomaga rozwijać podstawowe umiejętności językowe w sposób przystępny, dostosowany do współczesnego ucznia. Przejrzysta struktura, aktualne treści i różnorodne zadania zachęcają uczniów do aktywnego udziału w lekcji. 
  • Zawiera atrakcyjne dodatki: "Landeskunde", czyli część kulturo- i realioznawczą z ćwiczeniami i ciekawostkami, "Fotostory", czyli historię obrazkową na bazie wybranego odcinka serialu edukacyjnego, oraz "Extras", czyli materiały dodatkowe. 
  • Liczne przykłady pokazują, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Praktyczne wskazówki i wzorcowe teksty pomogą opanować poprawne tworzenie różnych form wypowiedzi. 
  • Sytuacje komunikacyjne w podręczniku są autentyczne i przez to bliskie doświadczeniom nastolatków.
  • W każdym rozdziale zostały zamieszczone krótkie i dłuższe formy pisemne używane na co dzień - pozwala to na naukę i wykorzystanie wiedzy w praktyce. 
  • Wysoki poziom opracowania graficznego podręcznika, realistyczne zdjęcia, infografiki, odpowiednio duża czcionka ułatwiają pracę z podręcznikiem.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik" wydało Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rokiem wydania tego podręcznika jest 2023. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą czuć, że korzystają z najnowszych książek.


O wydawnictwie tego podręcznika:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) oferują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Wydając 25 tysięcy tytułów z łącznym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Specjalizuje się w wydawaniu wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. WSiP rozwija też innowacyjne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>