Ekologiczne i naturalne kosmetyki to nie tylko produkty dla kobiet, czy dzieci ale przybywa też  produktów dla mężczyzn. Okazuje się, również, że ?ekomężczyzn? jest wśród nas coraz więcej dlatego też kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością. Wybór co prawda nie jest aż tak duży jak w przypadku kosmetyków dla kobiet ale przecież mężczyznom, aż tak wiele do szczęścia nie potrzeba. Kobiety są pod tym względem nieco bardziej wymagające i chyba nikogo to nie zaskoczy :)

Co znajdziemy wśród naturalnych męskich kosmetyków ?

  1. Szampony i odżywki - a wśród nich, wzmacniający szampon do włosów z kofeiną, czy też szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn zmagających się z różnego rodzaju problemami skórnymi.
  2. Żele pod prysznic - tutaj wybór jest dosyć szeroki więc na pewno każdy Pan coś dla siebie znajdzie.
  3. Kremy do twarzy i pod oczy - tak, tak Panowie coraz częściej sięgają po tego typu kosmetyki. Mężczyźni starają się dorównać pięknym kobietom i podążać z postępem czasu, tak więc zwolenników kremów do twarzy, czy pod oczy przybywa.
  4. Toniki i żele do mycia twarzy
  5. Kosmetyki do golenia - ?ekomężczyzna? wśród kosmetyków naturalnych bez problemu znajdzie wszystko co jest niezbędne do golenia i tuż po nim, więc bez obaw.
  6. Kosmetyki do stylizacji włosów.


Dlaczego warto stosować naturalne kosmetyki ?

  1. Są delikatne dla skóry ? ta informacja zainteresuje szczególnie Panów, którzy odczuwają dyskomfort po goleniu. Wielu mężczyzn nie wie jak poradzić sobie z podrażnieniami i zaczerwienioną skórą. Polecam wypróbować naturalne preparaty po goleniu. Warto spróbować, bo jest duża szansa, że problem zniknie na zawsze. Wiem co mówię, ponieważ podobnie było z moim mężem :) Teraz cieszy się, gładką i nieskazitelną cerą bez żadnych podrażnień.
  2. Nie zawierają parabenów, SLS i innych niekorzystnych dla zdrowia substancji
  3. Mogą być stosowane do każdego typu skóry i włosów ? są tak delikatne, że mogą ich używać nawet alergicy, czy osoby z problemami i chorobami skórnymi.
  4. Nie są testowane na zwierzętach


Drogie Panie, 30 września obchodzimy Dzień Mężczyzn :) Może to dobra okazja aby przekonać Panów do naturalnych kosmetyków, bezpiecznych dla ich zdrowia  ?
Na pewno warto spróbować!