New Password B2. Workbook + S's App

Ćwiczenia New Password B2 odpowiadają podręcznikowi New Password B2 i stanowią komponent nowego wydania serii przygotowującej do  zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku. W serii New Password znajduje się  szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym...
65,79 * 75,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,72 zł

Opis

Ćwiczenia New Password B2 odpowiadają podręcznikowi New Password B2 i stanowią komponent nowego wydania serii przygotowującej do  zmienionego egzaminu maturalnego z języka angielskiego od 2023 roku.

W serii New Password znajduje się  szeroki zakres zadań, które zostały napisane z myślą o nowym egzaminie maturalnym. Materiał zawiera typy zadań, które pojawiły się w opublikowanym w Informatorze do egzaminu maturalnego z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023, m.in. zadania:

  • na  gramatykalizację, transformacje i słowotwórstwo  (także pod kątem poziomu podstawowego),
  • otwarte na  mediację w języku angielskim  (w oparciu o kilka tekstów) oraz otwarte na  mediację w języku polskim,
  • wymagające  uzupełniania luk  w zdaniach i w streszczeniu w języku angielskim.

Autorki serii, Marta Rosińska i Lynda Edwards, stworzyły także wcześniejsze  bestsellerowe serie wydawnictwa: Password oraz Password Reset.

Zmieniona matura z języka angielskiego od 2023 roku to zdecydowanie  nowe wyzwanie dla uczniów  szkół średnich:

  • dłuższe i trudniejsze teksty  do czytania i słuchania,
  • bogatsze słownictwo,
  • szereg nowych (mikro)umiejętności  wyższego rzędu,
  • więcej zadań: otwartych oraz głębokiego przetwarzania informacji językowej,
  • wprowadzenie  progu zdawalności.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "New Password B2. Workbook + S's App"?
Książka "New Password B2. Workbook + S's App" jest pracą zbiorową,za napisanie treści odpowiedzialnych jest grono autorów, a do przygotowywania zaangażowanych było grono osób.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Jaka jest data wydania "New Password B2. Workbook + S's App"?
Ta pozycja została wydana w 2022 r. Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - New Password B2. Workbook + S's App

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>