Odkrywam życie z Jezusem 4. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej

Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym. Proponuje zadania z wykorzystaniem podręcznika ucznia. W przygotowaniu multimedialna wersja zeszytu ćwiczeń z elementami interaktywnymi motywującymi ucznia do twórczej pracy, która zostanie zamieszczona w Strefie katechety na stronie...
15,99 * 20,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,55 zł

Opis

Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym.

Proponuje zadania z wykorzystaniem podręcznika ucznia.

W przygotowaniu multimedialna wersja zeszytu ćwiczeń z elementami interaktywnymi motywującymi ucznia do twórczej pracy, która zostanie zamieszczona w Strefie katechety na stronie wydawnictwa.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Odkrywam życie z Jezusem 4. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak są autorami tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Odkrywam życie z Jezusem 4. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej została wydana przez Wydawnictwo Jedność.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, jakim jest religia.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
128 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Odkrywam życie z Jezusem 4. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 4 szkoły podstawowej

 • Tytuł: ?Odkrywam życie z Jezusem?
 • Autorzy: Elżbieta Kondrak, Krzysztof Mielnicki
 • Wydawnictwo Jedność
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 128
 • Format: 16.2 x 23.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381449380
 • Język: polski
 • Podtytuł: Zeszyt ćwiczeń do religii dla kl. 4 SP
 • ISBN: 9788381449380

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>