Pakiet Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw

  • Joanne Kathleen Rowling
  • Media Rodzina
  • Harry Potter
  • ZEST_HARRYPOTTER01
  • 72 godziny + czas dostawy
Pakiet czterech książek z edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia wydania książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" to pozycja obowiązkowa dla najwierniejszych fanów Hogwartu! Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, Ravenclaw… Dwadzieścia lat temu te słowa ukazały się drukiem w Polsce, uwalniając...

111.13

-29%

156.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Pakiet czterech książek z edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia wydania książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" to pozycja obowiązkowa dla najwierniejszych fanów Hogwartu!

Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, Ravenclaw… Dwadzieścia lat temu te słowa ukazały się drukiem w Polsce, uwalniając Harry’ego z komórki pod schodami. Od tego czasu wiele nowych pokoleń poznało historię młodego czarodzieja i dołączyło do grona potteromaniaków.

Każde wydanie różni się kolorem okładki, godłem domu oraz ilustracją ducha rezydenta. W środku można znaleźć mnóstwo ciekawostek o założycielach, opiekunach poszczególnych  domów, relikwiach, a także o Ceremonii Przydziału, pokoju wspólnym, Pucharze Domów, jest też quiz o Hogwarcie, a to wszystko zilustrował Levi Pinfold.

Produkty w zestawie (4)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 156,00 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 44,87 zł (29%)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pakiet Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki