Pakiet Kak Raz 4. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Kak raz to seria podręczników bardzo dobrze ceniona przez nauczycieli. Zawiera atrakcyjne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematyka i język podręczników są świetnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Kak raz 4 składa się z 7 rozdziałów i...
108,37 * 114,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 101,21 zł

Opis

Kak raz to seria podręczników bardzo dobrze ceniona przez nauczycieli. Zawiera atrakcyjne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematyka i język podręczników są świetnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Kak raz 4 składa się z 7 rozdziałów i zawiera wiele zadań powtórzeniowych, sprawdzających wiedzę uczniów. Każde polecenie zawiera materiał ilustracyjny skorelowany z tematyką rozdziału do którego się odnosi.

FAQ

Sprawdź pytania i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Pakiet Kak Raz 4. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń" wydało Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ten podręcznik został wydany w 2022 . Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni czuć, że czerpią wiedzę z najnowszych książek.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Publikując 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej znanych wydawnictw w kraju. Wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Pakiet Kak Raz 4. Język rosyjski. Liceum i technikum. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również