Pakiet Mojra. Tomy 1-2: Przeklęte dzieci Inayari, Żniwa przepowiedni

Przeklęte dzieci Inayari. Mojra. Tom 1 Rayn, ratując życie Aidena, nie zdaje sobie sprawy, że to on ma przynieść jej zgubę. Ich połączone życia łączą też emocje, ból i sny, zamazując granicę pomiędzy dobrem a złem. Rayn nie jest w stanie poznać, czy myśli nawiedzające jej głowę należą do niej czy...
71,88 * 109,81 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,99 zł

Opis

Przeklęte dzieci Inayari. Mojra. Tom 1

Rayn, ratując życie Aidena, nie zdaje sobie sprawy, że to on ma przynieść jej zgubę.

Ich połączone życia łączą też emocje, ból i sny, zamazując granicę pomiędzy dobrem a złem. Rayn nie jest w stanie poznać, czy myśli nawiedzające jej głowę należą do niej czy do chłopaka. Ten chaos jest tylko pozorny, bo każdy jej krok, czyn i słowo zostało dokładnie zaplanowane przez Mojry - boginie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Rayn nie podda się tak łatwo i jej celem stanie się wyrwanie z okowów przeznaczenia, bo od teraz każda decyzja jej i Aidena, zdecyduje o losie świata.


Żniwa przepowiedni. Mojra. Tom 2

Ona twym celem, zbawieniem i zgubą, ona ci marzeniem, straceniem i chlubą.

Wieści o upadku Zakonu Inayari i morderstwie jego Najwyższej kapłanki rozchodzą się po Ratrii w tempie błyskawicy. W obliczu tych tragicznych wydarzeń Rayn zostaje zmuszona wybrać stronę w wewnętrznym konflikcie, który trawi jej kraj. Wrzucona w sam środek chaosu, przebywa z dala od Aidena, ale połączone przez Mojry dusze tych dwojga ciągną ku sobie wbrew wszystkiemu. Katastrofalne skutki ich spotkania są tylko kwestią czasu. Czasu, którego nawet boginie przeznaczenia mają mało.

Walka o tron, duchy przeklętych sióstr, dworskie konflikty i śmierć ludzi zaplątanych w nici losu to tylko preludium przepowiedni, która lada moment wreszcie zbierze swoje żniwa.


O książce

Jeśli daliście się porwać pierwszej części historii Rayn i Aidena, to drugi tom sprawi, że pokochacie ich na nowo! Żniwa przepowiedni zabiorą was w pełną emocji podróż po skonfliktowanej Ratrii. Poczujecie smród slumsów, doświadczycie przepychu królewskich dworów i odkryjecie sekrety zamknięte wewnątrz przeklętego lasu. Wraz z Rayn spróbujecie dotrzeć do serca wszystkich łączących ją z Aidenem tajemnic i, o Mojry i Tytani, wierzcie mi, będzie to przygoda, której długo nie zapomnicie!

Agnieszka Miela, autorka trylogii fantasy Dzieci Starych Bogów

Szczegóły - Pakiet Mojra. Tomy 1-2: Przeklęte dzieci Inayari, Żniwa przepowiedni

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>