Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 1

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna dla ucznia czwartej klasy rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to...
23,99 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł

Opis

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna dla ucznia czwartej klasy rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to subtelne połączenie aspektu społecznego i eklezjalnego, na fundamencie nauki o Chrystusie.

Poszczególne zagadnienia ukazano w sposób zrozumiały dla dziecka, tak aby nabyło ono umiejętność kształtowania właściwej hierarchii wartości w oparciu o znajomość Pisma Świętego, wzmocniło poczucie własnej tożsamości i kształtowało refleksyjną postawę wobec miejsca człowieka w świecie.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 1"?
ks. dr Paweł Płaczek jest autorem tego tytułu.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 1 została opracowana przez Wydawnictwo Święty Wojciech.

 
Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
AZ-14-01/18-PO-6/23 to numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje nauczyciela o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.

 
Która to jest część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.

 
Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 1

 • Tytuł: Religia sp. kl.4 podręcznik z ćwiczeniami cz.1 - Pan Jezus jest naszym życiem
 • Autor: Paweł Płaczek
 • MEN: AZ-14-01/18-PO-6/23
 • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380655355
 • Język: polski
 • Podtytuł: Pan Jezus jest naszym życiem
 • ISBN: 9788380655355

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>