Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 2

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna dla ucznia czwartej klasy rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to...
24,99 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,33 zł

Opis

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna dla ucznia czwartej klasy rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to subtelne połączenie aspektu społecznego i eklezjalnego, na fundamencie nauki o Chrystusie.

Poszczególne zagadnienia ukazano w sposób zrozumiały dla dziecka, tak aby nabyło ono umiejętność kształtowania właściwej hierarchii wartości w oparciu o znajomość Pisma Świętego, wzmocniło poczucie własnej tożsamości i kształtowało refleksyjną postawę wobec miejsca człowieka w świecie.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź często zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 2"?
Autorem tytułu jest ks. dr Paweł Płaczek.
Jest autorem niewielu podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces zbierania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja "Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 2" została opublikowana przez Wydawnictwo Święty Wojciech.

 
Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.

 
Która to jest część książki?
Jest to część 2 tego podręcznika.

 
Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Do zdobywania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest religia.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Część 2

  • Tytuł: Religia sp. kl.4 podręcznik z ćwiczeniami cz.2 - Pan Jezus jest naszym życiem
  • Autor: Paweł Płaczek
  • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
  • Rok wydania: 2023
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380655362
  • Język: polski
  • Podtytuł: Pan Jezus jest naszym życiem
  • ISBN: 9788380655362

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>