Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką 430 g

Miód wielokwiatowy z dodatkiem naturalnej, liofilizowanej czarnej porzeczki. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują wszystkie wartości odżywcze, a w dodatku podkręcają smak miodu i sprawiają, że jest idealnie słodko-kwaśny! Porzeczki o intensywnym smaku równoważą słodycz miodu...

31.09

Cena za kg : 72.3zł

Dodaj do schowka

Opis

Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką to naturalny produkt bez dodatku żadnych dodatkowych wspomagaczy. Owoce zostały poddane procesowi liofilizacji, dzięki któremu wydobyto ich najlepszy smak przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych. Oryginalny słodko-kwaśny smak miodu został osiągnięty w sposób całkowicie naturalny bez użycia sztucznych słodzików.

Zastosowanie
Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką charakteryzuje się szerokim zastosowaniem. Można go wykorzystać między innymi jako:

  • dodatek do deserów,
  • składnik sosów przeznaczonych do mięs,
  • naturalną metodę posłodzenia herbaty.

Jednym z popisowych dań z użyciem miodu wielokwiatowego jest karkówka w sosie musztardo-miodowym. Wszystko dzięki niebanalnemu połączeniu wielu smaków, którego nie da się zdobyć w żaden inny sposób. Natomiast gorąca herbata z miodem to świetna alternatywa dla tradycyjnego białego cukru.

Sprawdzony producent
Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką został wyprodukowany w największym gospodarstwie pszczelarskim w Polsce, czyli w Pasiekach Rodziny Sadowskich. Trudno znaleźć większych od nich pasjonatów natury i pszczół. Pomimo niezbyt długiej działalności marka rozwinęła się w błyskawicznym tempie i aktualnie posiada około 150 milionów pszczół, które zamieszkają ponad trzy tysiące uli.

Do ich produktów należą nie tylko miody wielokwiatowe z dodatkami, ale również miody tradycyjne, pszczele kosmetyki czy różnego rodzaju oleje roślinne. Wszystko dzięki ogromnej pasji i zaangażowaniu. Przekonaj się sam!

Składniki - Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką 430 g

98% miodu wielokwiatowego i 2% liofilizowanej porzeczki.

Sposób przygotowania i przechowywania

Miód z czarną porzeczką rozsmaruj na kanapce, dodaj do naleśników lub gofrów. Idealny do deserów lub jako dodatek do herbaty. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Miodziarze sp. z o.o., Srebrna 12 B, 09-411 Biała

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pasieki rodziny Sadowskich Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką 430 g

Inni Klienci kupili również