Password 2. Język angielski. Student`s Book. Podręcznik wieloletni dla liceum i technikum

Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w...
76,06 * 82,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,15 zł

Opis

Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w klasie trzeciej. W podręczniku uwzględniono również potrzeby uczniów realizujących rozszerzony zakres podstawy programowej w szkole ponadgimnazjalnej.

Warto wiedzieć:

 • Password zawiera zadania egzaminacyjne oraz uczy umiejętności wymaganych na maturze podstawowej i rozszerzonej, już od pierwszej części kursu,
 • utrwala struktury leksykalno-gramatyczne poprzez różnorodne zadania na znajomość środków językowych, w tym w formacie maturalnym,
 • wspiera polskiego ucznia poprzez zadania zwracające uwagę na typowo polskie błędy, często mylone wyrazy oraz podpowiedzi w otwartych zadaniach dyskusyjnych,
 • proponuje elastyczne rozwiązanie dla osób o zróżnicowanym poziomie znajomości języka zadania Challenge wprowadzają trudniejszy materiał z zakresu słownictwa, gramatyki i umiejętności językowych.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Password 2. Język angielski. Student`s Book. Podręcznik wieloletni dla liceum i technikum"?
Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika?
767/2/2016 to numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z ramą programową.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik wydano w 2016 roku. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Do której klasy i na jakim poziomie edukacji potrzebny jest opisywany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
164: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną graficznie. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Password 2. Język angielski. Student`s Book. Podręcznik wieloletni dla liceum i technikum

 • Autorzy: Lynda Edwards, Marta Rosińska
 • MEN: 767/2/2016
 • Wydawnictwo Macmillan
 • Rok wydania: 2016
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 164
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788376217055
 • Język: angielski, polski
 • Podtytuł: Szkoły ponadgimnazjalne
 • ISBN: 9788376217055

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>