Peppa Pig. Zabawa w kolory część 4. Kolorowy Miks

Malowanka z naklejkami dla fanów Świnki Peppy Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką najmłodsi będą mogli malować i bawić się naklejkami, dzięki którym będzie jeszcze ciekawiej. Książeczka pobudzi wyobraźnię, może stać się zachętą do opowiadania historyjek związanych z ulubioną bajką....
8,34 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,04 zł

Opis

Malowanka z naklejkami dla fanów Świnki Peppy Razem z wesołą świnką i jej sympatyczną rodzinką najmłodsi będą mogli malować i bawić się naklejkami, dzięki którym będzie jeszcze ciekawiej. Książeczka pobudzi wyobraźnię, może stać się zachętą do opowiadania historyjek związanych z ulubioną bajką. Można ją również wykorzystać jako pomoc edukacyjną w nauce liczenia.Powodzenia

Książeczka "Świnka Peppa. Zabawa w kolory. Kolorowy miks" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Świnka Peppa. Zabawa w kolory. Kolorowy miks". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawić nastrój.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Pozycja "Świnka Peppa. Zabawa w kolory. Kolorowy miks" została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.