Perfekt 3. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik)

Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo. Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 8...
54,50 * 65,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,32 zł

Opis

Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 8 rozdziałach w układzie JEDNA STRONA = JEDNA LEKCJA

 • Zadania na mówienie Und du? sprzyjające wykorzystaniu nabytej wiedzy i umiejętności do opowiadania o sobie i swoim świecie.
 • Zestawienia słówek Wort f?r Wort effektiv i zwrotów Deutsch im Gespräch po każdej lekcji wraz z tłumaczeniami i nagraniami ułatwiającymi naukę prawidłowej wymowy.
 • Lekcje kulturowe Land und Kultur i Landeskunde Leute, Alltag, Geographie i Kultur.
 • Grammatik perfekt czyli przejrzyste tabele gramatyczne po każdym rozdziale.


Kod dostępu do interaktywnego podręcznika

Kod dostępu zapewnia kompletną interaktywną wersję podręcznika:

 • wszystkie nagrania audio,
 • w pełni interaktywne zadania do każdej lekcji,
 • raporty podsumowujące wykonanie zadań.


Interaktywny podręcznik pozwala na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela.

Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu.

Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki.

Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.

FAQ

Sprawdź Q&A

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Perfekt 3. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik) został opracowany przez Wydawnictwo Pearson.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


O wydającym opisywany podręcznik:
Założone w Londynie w 1724 roku przez Thomasa Longmana, Pearson jest wydawnictwem o długiej i bogatej historii. Dziś, z misją ulepszania jakości życia poprzez edukację, Pearson działa na skalę globalną, mając swoje odziały w 80 krajach. Od 1995 r. Pearson jest obecne w Polsce, oferując szeroki wybór materiałów edukacyjnych, które zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia. To wydawnictwo stawia na innowacje, oferując również e-platformę z dostępem do wszystkich swoich materiałów.

Czy podręcznik zawiera dostęp do dodatkowych zasobów online?
Tak! Wydawca zapewnia dodatkowe materiały dostępne przez stronę www. Coraz więcej podręczników zawiera dostęp do dodatkowych materiałów


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


W którym roku został wydany podręcznik?
Perfekt 3. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik) został opublikowany w 2020 roku. "Perfekt 3. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik)" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Perfekt 3. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik)

 • Wydawnictwo Pearson
 • Seria Perfekt
 • Rok wydania: 2020
 • Oprawa: Miękka
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378826262
 • Język: niemiecki, polski
 • Podtytuł: Liceum Technikum
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788378826262

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>