Pieluszka do pływania ratuje sytuację

Po narodzinach dziecka zmienia się całe życie rodziców. Wielu rezygnuje z wakacji lub rodzinnych wyjść z maluszkiem obawiając się różnych nieprzewidzianych sytuacji. Oczywiście niespodzianki się zdarzają ale dziś o produkcie, który może (przynajmniej w niektórych przypadkach) im zapobiec. Uwielbiasz basen ale obawiasz się odwiedzić to miejsce z małym dzieckiem ? A może rezygnujesz z pływania nad morzem lub jeziorem (nawet gdy woda jest odpowiednio ciepła) bo przecież nie wiadomo co się może wydarzyć ? Na ratunek przychodzi pieluszka do pływania, która panuje nad wszelkimi drobnymi wypadkami podczas kąpieli.

Pieluszka do pływania

Pieluszka do pływania Close Parent - Pop-In Swim

Pop-In Swim to innowacyjna pieluszka do pływania wykonana ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren. Produkt zawiera trzy warstwy:

  • wewnątrz ? polar szybko odprowadzający wilgoć
  • na zewnątrz ? materiał odporny na plamy
  • między nimi leży wodoodporna membrana

Ten specjalny materiał w połączeniu z unikalnym i wygodnym dopasowaniem w pasie i nogach gwarantuje, że wszelkie drobne wypadki zachowane wewnątrz pieluszki :) Dzięki czemu możesz po prostu cieszyć się pluskaniem Maluszka :) Pop-In Swim NIE WYMAGA żadnej dodatkowej okładziny ani wnętrza w postaci jednorazowej pieluszki. Po użyciu należy ją jedynie przepłukać w wodzie. Prać w 40st.

Wady i zalety wielorazowej pieluszki

Wady: Do wad niektórzy z mogliby zaliczyć cenę pieluszki ponieważ jej koszt to około 50 zł ale biorąc pod uwagę, że jest to produkt wielorazowy ta cena nie powinna odstraszać. Pieluszka jest solidna i trwała, więc może posłużyć nawet przez lata.

Zalety:

  1. Materiał ? pieluszka wykonana jest z laminatu, który jest lekki, wygodny i dobrze wchłania wilgoć tak więc mocz nie ma kontaktu ze skórą dziecka.
  2. Nie nabiera wody ? dzięki temu nie powoduje dodatkowego obciążenia podczas pływania, a co najważniejsze nie rozciąga się więc sprawia, że ewentualne nieczystości nie wydostaną się na zewnątrz.
  3. Czystsze środowisko ? używając pieluszki wielorazowej ograniczamy zużycie śmieci. Rozkład jednej pieluszki jednorazowej zajmuje nawet kilkaset lat, a do ich produkcji zużywa się pokłady naftowej. Sprawa dotyczy zarówno pieluszek do pływania jak i zwykłych pieluszek, których codziennie zużywasz kilka.
  4. Różnorodność - pieluszki dostępne są w różnych rozmiarach, które dopasowuje się do wieku i wagi dziecka. Są też dostępne w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych.

Podsumowując, pieluszki wielorazowe to sposób na bezpieczeństwo nie tylko Twojego dziecka ale też środowiska. Warto się nad nimi zastanowić.