NOWOŚĆ Plażing parawany w dłoń

Plażing parawany w dłoń

  • Sloyca
  • 5908231228307
  • 3 dni
Plażing jest grą logiczną z dużą dozą wakacyjnego klimatu! Każdy gracz ma zestaw elementów takich jak parawany, koce i graty (torba, klapki itp.), za pomocą których stara się otoczyć leżące na plaży zasoby: bursztynki, muszelki i kamyczki. Zasoby te stają się własnością gracza, który je otoczył i w...

152.65 zł

-4%

159.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Plażing jest grą logiczną z dużą dozą wakacyjnego klimatu! Każdy gracz ma zestaw elementów takich jak parawany, koce i graty (torba, klapki itp.), za pomocą których stara się otoczyć leżące na plaży zasoby: bursztynki, muszelki i kamyczki. Zasoby te stają się własnością gracza, który je otoczył i w ten sposób pozyskał z plaży. Grę urozmaica zmienna pogoda słońce, deszcz lub wiatr wymuszają różne strategie.
Ubrany w lekki temat Plażing jest grą zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z planszówkami, jak i dla wytrawnych graczy. Krótki czas rozgrywki zachęca do zagrania po raz kolejny, natomiast modularność planszy zapewnia dużą regrywalność nigdy nie zagrasz na takiej samej plaży! W instrukcji znajdują się ponadto wskazówki, w jaki sposób uprościć zasady, aby w Plażing mogły też grać dzieci młodsze niż 10-letnie.

tematyczna gra logiczna liczba graczy: 24
czas rozgrywki: 3045 minut
wiek graczy: od 10 lat (instrukcja zawiera wskazówki odnośnie gry z młodszymi dziećmi)
PODSTAWOWE INFORMACJE
Liczba graczy: 2-4 osób
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 30-45 minut
Wydawca: Plażing
Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Plażing parawany w dłoń

  • Producent: Sloyca
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908231228307
  • EAN: 5908231228307