Produkcja zwierzęca. Owce, kozy, konie, drób, pszczoły, króliki. Rolnictwo. Tom 3

Podręcznik napisany zgodnie z najnowszym programem nauczania i przeznaczony dla uczniów szkół kształcących w zawodzie technik rolnik' na poziomie technikum w zakresie kwalifikacji: R.3. Prowadzenie produkcji rolniczej i R.16. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej. Część III podręcznika...
63,52 * 69,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,93 zł

Opis

Podręcznik napisany zgodnie z najnowszym programem nauczania i przeznaczony dla uczniów szkół kształcących w zawodzie technik rolnik' na poziomie technikum w zakresie kwalifikacji: R.3. Prowadzenie produkcji rolniczej i R.16. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej. Część III podręcznika obejmuje zagadnienia związane z chowem owiec, kóz, koni, drobiu, pszczół i królików.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Produkcja zwierzęca. Owce, kozy, konie, drób, pszczoły, króliki. Rolnictwo. Tom 3 został opracowany przez Wydawnictwo Hortpress.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Jaka jest data wydania "Produkcja zwierzęca. Owce, kozy, konie, drób, pszczoły, króliki. Rolnictwo. Tom 3"?
Ten podręcznik wydano w 2020 roku. Podręcznik "Produkcja zwierzęca. Owce, kozy, konie, drób, pszczoły, króliki. Rolnictwo. Tom 3" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Produkcja zwierzęca. Owce, kozy, konie, drób, pszczoły, króliki. Rolnictwo. Tom 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>