Podróże w czasie 5. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń ma ten sam układ treści co podręcznik. W zeszycie znajdują się zadania do każdej lekcji, kształcące między innymi umiejętności czytania tekstów źródłowych i analizy map oraz pomagające utrwalić wiedzę o postaciach, wydarzeniach i datach.
17,33 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń ma ten sam układ treści co podręcznik. W zeszycie znajdują się zadania do każdej lekcji, kształcące między innymi umiejętności czytania tekstów źródłowych i analizy map oraz pomagające utrwalić wiedzę o postaciach, wydarzeniach i datach.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Podróże w czasie 5. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Za treścią podręcznika stoi Tomasz Małkowski.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Podróże w czasie 5. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa został przygotowany przez Wydawnictwo GWO.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


O wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 roku, które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i artystycznych.

Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest historia.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Podróże w czasie 5. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią serii Podróże w czasie.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Książka liczy 96 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Podróże w czasie 5. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>