Podróże w czasie 6. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt ćwiczeń ma ten sam układ treści co podręcznik. W zeszycie znajdują się zadania do każdej lekcji, kształcące między innymi umiejętności czytania tekstów źródłowych i analizy map oraz pomagające utrwalić wiedzę o postaciach, wydarzeniach i datach.
17,33 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń ma ten sam układ treści co podręcznik. W zeszycie znajdują się zadania do każdej lekcji, kształcące między innymi umiejętności czytania tekstów źródłowych i analizy map oraz pomagające utrwalić wiedzę o postaciach, wydarzeniach i datach.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Podróże w czasie 6. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Za treścią podręcznika stoi Tomasz Małkowski.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Podróże w czasie 6. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 roku, które założyli Adam Mysior i Małgorzata Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w kraju. Oprócz matematyki, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i artystycznych.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
"Podróże w czasie 6. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa" to książka złożona z 112 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej ważne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Podróże w czasie 6. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii Podróże w czasie.
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Podróże w czasie 6. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>