Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik. Część 1. Szkoła branżowa I stopnia

Publikacja Podstawy przedsiębiorczości. Podręcznik. Część 1 została przygotowana dla uczniów szkoły branżowej I stopnia na pierwszy semestr nauki. Publikacja zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej. Autorzy w bardzo przystępny sposób wyjaśniają zasady...
58,50 * 64,08 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,51 zł

Opis

Publikacja Podstawy przedsiębiorczości. Podręcznik. Część 1 została przygotowana dla uczniów szkoły branżowej I stopnia na pierwszy semestr nauki. Publikacja zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej.

Autorzy w bardzo przystępny sposób wyjaśniają zasady funkcjonowania gospodarki rynkowej wraz z jej instytucjami oraz skupiają się na aktywności zawodowej na rynku pracy. Treści tego tomu dotyczą takich aspektów, jak: oszczędzanie, usługi bankowe, system emerytalny, a więc tego, z czym spotka się każdy uczeń jako obywatel.

Podręcznik składa się z 3 działów:

  1.     Gospodarka rynkowa
  2.     Instytucje gospodarki rynkowej
  3.     Aktywność zawodowa

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik. Część 1. Szkoła branżowa I stopnia"?
Jarosław Korba, Zbigniew Smutek, Jolanta Kijakowska to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN ma opisywany podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 1076/1/2019. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik. Część 1. Szkoła branżowa I stopnia" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez pracowników Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami jakościowymi.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Kiedy wydano "Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik. Część 1. Szkoła branżowa I stopnia"?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 r. Podręcznik "Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik. Część 1. Szkoła branżowa I stopnia" od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Która to część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest wymagany ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas BS 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Podstawy przedsiębiorczości 1. Podręcznik. Część 1. Szkoła branżowa I stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>