Podstawy reklamy. Część 2. Kwalifikacja PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego

Podręcznik obejmuje 7 rozdziałów. Zapoznaje m.in. z oprogramowaniem komputerowym w reklamie, językiem w reklamie, podstawami kompozycji obrazu, liternictwem, materiałami i technikami stosowanym w reklamie, tworzeniem wybranych produktów reklamowych oraz kalkulacją cen produktów reklamowych. Na...
48,34

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,13 zł

Opis

Podręcznik obejmuje 7 rozdziałów. Zapoznaje m.in. z oprogramowaniem komputerowym w reklamie, językiem w reklamie, podstawami kompozycji obrazu, liternictwem, materiałami i technikami stosowanym w reklamie, tworzeniem wybranych produktów reklamowych oraz kalkulacją cen produktów reklamowych. Na końcu książki znajduje się bibliografia.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Podstawy reklamy. Część 2. Kwalifikacja PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego" został wydany przez Wydawnictwo EMPi2.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Która to część podręcznika?
To wydanie stanowi 2 część.


Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2020 roku. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Podstawy reklamy. Część 2. Kwalifikacja PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>