Pojazdy. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne

„Wycinam, naklejam, rysuję. Pojazdy. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w książce...
10,86 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,09 zł

Opis

„Wycinam, naklejam, rysuję. Pojazdy. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w książce ułatwia wyrywanie kart i wycinanie.

Pracując z tymi wycinankami dziecko:

  • rozwinie sprawność manualną,
  • nauczy się korzystać z prostych instrukcji,
  • zacznie precyzyjnie korzystać z nożyczek,
  • poćwiczy rysowanie prostych szlaczków i linii,
  • rozwinie spostrzegawczość i koncentrację uwagi.

„Wycinam, naklejam, rysuję. Pojazdy. Wycinanki edukacyjne” to okazja do nabywania niezbędnych i praktycznych umiejętności manualnych.

Agnieszka Bator jest autorem książki "Pojazdy. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat motoryzacji!

Dzieci w wieku 4-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów dla niego także inne bajki z serii "Wycinam, naklejam, rysuję".

Jest to dość krótka książka - ma 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Pojazdy. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne" opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.