Pokoloruj i znajdź w powietrzu. Malowanka z pisakiem wodnym

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele...
16,15 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,81 zł

Opis

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka.

Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania.

Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach wierszyki i zagadki oraz ćwiczenia w szukaniu i liczeniu elementów.

Książeczka "Pokoloruj i znajdź w powietrzu. Malowanka z pisakiem wodnym" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Pokoloruj i znajdź w powietrzu. Malowanka z pisakiem wodnym". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 1 do 2 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

"Pokoloruj i znajdź w powietrzu. Malowanka z pisakiem wodnym" udostępniło Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.