Pomiary elektryczne i elektroniczne

Napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017 roku, bogato ilustrowany podręcznik poświęcony pomiarom elektrycznym i elektronicznym. Opisano w nim zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy podczas wykonywania pomiarów, z pomiarami wielkości elektrycznych (w tym...
85,50 * 95,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 80,75 zł

Opis

Napisany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodach z 2017 roku, bogato ilustrowany podręcznik poświęcony pomiarom elektrycznym i elektronicznym.

Opisano w nim zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy podczas wykonywania pomiarów, z pomiarami wielkości elektrycznych (w tym m.in. z techniką wykonywania pomiarów, narzędziami i przyrządami pomiarowymi, a także opracowaniem wyników pomiarów) oraz z pomiarami elementów, układów i urządzeń elektronicznych (w tym m.in. elektronicznych elementów i układów analogowych oraz elektronicznych układów cyfrowych). Na końcu każdego podrozdziału zamieszczono przykładowe ćwiczenie dotyczące danego zagadnienia oraz pytania i polecenia kontrolne, umożliwiające uczniowi samoocenę stopnia opanowania materiału.


Książka jest przeznaczona dla uczniów kształcących się w zawodach technika elektryka i elektryka oraz uczestników kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zakresie kwalifikacji EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.


Nr dopuszczenia MEN: 1.22./2018

FAQ

Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Pomiary elektryczne i elektroniczne został przygotowany przez Wydawnictwo Wydawnictwa Komunikacji i Łączności.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2018 r. Podręcznik "Pomiary elektryczne i elektroniczne" od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Pomiary elektryczne i elektroniczne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>