Poznaję Jezusa 3. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej

Zawiera 60 tematów. Jest pomocą w przygotowaniu uczniów do spotkania z Jezusem w Eucharystii. Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy III – Basia i Krzyś. Atrakcyjny przekaz treści: ilustracje, fotografie, tekst biblijny oraz krótkie jego wyjaśnienie, tekst odnoszący treści religijne do życia uczniów....
16,99 * 21,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,19 zł

Opis

  • Zawiera 60 tematów.
  • Jest pomocą w przygotowaniu uczniów do spotkania z Jezusem w Eucharystii.
  • Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy III – Basia i Krzyś.
  • Atrakcyjny przekaz treści: ilustracje, fotografie, tekst biblijny oraz krótkie jego wyjaśnienie, tekst odnoszący treści religijne do życia uczniów.
  • Zawiera stałe elementy: Zastanów się, Zapamiętaj, Zaśpiewaj, Pamiętnik, Mały katechizm oraz ważną informację umieszczoną w rysunku laptopa.
  • Na końcu podręcznika umieszczono: zebrane pieśni i piosenki do wykorzystania na lekcji oraz „Mały katechizm” z treściami do nauczenia się przez ucznia.

W przygotowaniu multimedialna wersja podręcznika z elementami interaktywnymi motywującymi do twórczej pracy z treściami katechetycznymi, która zostanie zamieszczona w Strefie katechety na stronie Wydawnictwa.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Poznaję Jezusa 3. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej"?
Autorami podręcznika są Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Poznaję Jezusa 3. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej została przygotowana przez Wydawnictwo Jedność.

 
Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Poznaję Jezusa 3. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią popularnej serii ZAPROSZENI NA UCZTĘ Z JEZUSEM.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest religia.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Poznaję Jezusa 3. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej składa się z 160 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Poznaję Jezusa 3. Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>