Akuku


Tworzenie kontentu przeznaczonego dla dzieci i młodych mam to jedno z najbardziej wymagających zadań, z jakimi mierzy się współczesny rynek. W tej branży niezbędna jest wyjątkowa wrażliwość na potrzeby matki i dziecka, a także nieustanne śledzenie trendów i podążanie za najnowszymi badaniami. Tego zadania podejmuje się zatem niewielu producentów, a jednym z nich jest ALBIS.

Historia firmy ALBIS rozpoczyna się już w 1989 roku – to właśnie wtedy powstała firma, która w bardzo krótkim czasie stała się powszechnie znaną i szanowaną marką. ALBIS jest także inicjatorem powstania kolejnej marki, mianowicie AKUKU.

To właśnie produkty AKUKU możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym. Co znajduje się w asortymencie tej marki? Majtki siateczkowe wielorazowe, podkłady higieniczne poporodowe ultrachłonne, okrycie kąpielowe, laktator ręczny, mata do przewijania, wkładki laktacyjne żelowe, zestaw do manicure, majtki poporodowe, jednorazowe podkłady higieniczne.

AKUKU to jednak nie tylko marka, to przede wszystkim zespół ludzi, których łączy jedno – pasja. Pasja to tworzenia, myślenia i pomagania. W ofercie AKUKU znajdziesz przede wszystkim akcesoria dla młodych mam, które mają za zadanie nieco ułatwić codzienne trudy rodzicielstwa. Oferta AKUKU to także niezwykła wrażliwość na potrzeby małych dzieci. Nieustannie rozszerzany asortyment oraz dynamiczny dialog prowadzony ze współczesnymi konsumentami sprawiają, że AKUKU to marka ciesząca się zaufaniem wielu rodziców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami AKUKU dostępnymi w naszym sklepie internetowym.

akuku

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 32,39 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,45 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe