Allos


 

Allos to doświadczona i profesjonalna marka, której początki sięgają 1974 roku, kiedy to w Mariendrebber w ekologicznym gospodarstwie Athhe Allos zostały wyprodukowane pierwsze, zdrowe i bardzo smaczne batony owocowe, na bazie ekologicznego miodu, pyłków kwiatowych, orzechów i suszonych owoców. Firma bardzo szybko się rozrosła i aktualnie jest znanym producentem wysokiej jakości ekologicznych produktów spożywczych.

Oferta Allos

Producent poleca przede wszystkim doskonałej jakości, zdrowe, a jednocześnie smaczne:

  • miody, syropy, musy owocowe i pasty warzywne - przepyszne, intensywne w smaku i o świetnej konsystencji
  • płatki śniadaniowe - doskonałe pod względem zarówno wartości odżywczych, jak i energetycznych, pełnoziarniste i pyszne
  • batony, chałwa miodowa - bardzo lubiane przez dzieci i dorosłych, zdrowe i wyśmienite
  • zdrowe, alternatywne amarantusowe pieczywo, chrupiące, smaczne, wyprodukowane z pełnoziarnistej mąki.

Proponowane produkty pozbawione są absolutnie jakichkolwiek sztucznych składników, a więc barwników, aromatów czy wzmacniaczy smaku.

Allos to samo zdrowie

Produkty Allos skierowane są do osób, które chcą bądź muszą zdrowo się odżywiać. Wszystkie oferowane produkty pozbawione są konserwantów oraz środków chemicznych. Polecane są osobom dbającym o zdrowie swoje i najbliższych oraz o właściwe odżywienie. Są właściwe dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek, choroby czy stosowaną dietę, choć na pewno warto, by spożywały je dzieci, gdyż nie podlega dyskusji bardzo wysoka jakość produktów.

Allos

-16%
w magazynie
-17%
wysyłka do 72 godzin
-25%
wysyłka do 72 godzin
-24%
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe