Apotheke

Apotheke to marka znana wśród polskich klientów nie od dziś. Produkty tej firmy cechują się wysoką jakością składników i znakomitym smakiem. Między innymi z tych właśnie powodów firma Apotheke cieszy się zaufaniem, sympatią i popularnością wśród polskich konsumentów.

Oferowane przez nas produkty firmy Apotheke to różnego rodzaju herbaty ziołowe, mieszanki herbaciane i syropy dla dzieci oraz rozpuszczalny błonnik.

Wśród herbat ziołowych firmy Apotheke dostępnych w naszym sklepie obecna jest: herbatka z rokitnika, mieszanka dla kobiet w ciąży i dla kobiet karmiących, herbata imbirowa, tradycyjna herbata zielona czy herbata „oczyszczająca”. Każda z wymienionych herbat cechuje się właściwościami pozytywnie wpływającymi na nasze codzienne funkcjonowanie, nawet w okresie ciąży czy laktacji.

Wśród herbacianych mieszanek dla dzieci wyróżniamy: herbatkę na przeziębienie, na odporność, herbatkę uspokajającą, wspomagającą procesy trawienne czy herbatkę urologiczną. Wspomagają one kurację dzieci w specjalistycznym leczeniu rozmaitych problemów zdrowotnych.

Nasz sklep oferuje również naturalne syropy dla dzieci: syrop z babki lancetowatej i dzikiej róży oraz syrop z tymianku i dzikiej róży.

W naszej ofercie znajduje się także sypki błonnik, który stosowany regularnie rano i wieczorem wspomaga prawidłowe procesy trawienne i reguluje rytm wypróżnień. To idealna propozycja dla osób, które szukają naturalnego sposobu na dopełnienie leczenia różnorakich problemów gastrycznych.

© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe