Azeta Bio


Azeta Bio orraniczne pasty do zębów dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że kosmetyki powstałe na bazie naturalnych surowców są najlepsze dla naszej skóry. Dlaczego? Przede wszystkim nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu są jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań dla naszej skóry. Na szczęście świadomość społeczna nieustannie rośnie i to właśnie tego typu produkty są coraz chętniej wybierane.

Podobnie dzieje się w przypadku organicznych kosmetyków stworzonych z myślą o regularnej pielęgnacji niemowląt, małych dzieci czy kobiet w ciąży. Jedną z marek, która naturalność produktów stawia na pierwszym miejscu, jest Azeta Bio. Poniżej przedstawiamy kilka produktów tej marki znajdujących się w naszym sklepie internetowym:

  • Olejek na przeziębienie ułatwiający oddychanie,
  • Pasta do zębów dla dzieci 0-36 m – truskawkowa,
  • Mleczko ochronne przeciw komarom i meszkom dla dzieci i niemowląt,
  • Mleczko ochronne na słońce SPF 50+ dla dzieci i niemowląt,
  • Płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i mam,
  • Krem nawilżający do twarzy i ciała dla dzieci,
  • Oliwka na ciemieniuchę,
  • Oliwka do pielęgnacji i masażu dzieci i niemowląt brzoskwinia.

Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie Azeta Bio to przebadane dermatologicznie produktu. Oznacza to, że mogą być one używane przez kobiety w ciąży oraz dzieci – kosmetyki te zostały stworzone z myślą o delikatnej skórze, nie będą zatem wywoływać podrażnień czy powodować alergii. Wybór marki Azeta Bio to także 99% certyfikowanych składników organicznych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, Azeta Bio to marka, która składnikom chemicznym takim jak parabeny, sztuczne barwniki, syntetyczne zapachy etc. mówi stanowcze i zdecydowane „nie”. Dzięki temu możesz cieszyć się kosmetykami prosto z natury, które zadbają nie tylko o Twoją skórę, ale także o delikatną skórę Twojego maluszka. Zapraszamy do zakupów!

Azeta Bio

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe