Babysteps


 

BabySteps to rodzinna firma zajmująca się produkcją artykułów dziecięcych, wspierających prawidłowy rozwój maluchów. Motto firmy, do którego nawiązuje jej nazwa, brzmi: „Krok bliżej dziecka”. W praktyce oznacza to, że zarówno dobór asortymentu, jak i wybór odpowiednich materiałów oraz przebieg całego procesu produkcji ukierunkowane są przede wszystkim na potrzeby maluchów i ich bezpieczeństwo.

W ofercie firmy BabySteps można znaleźć m.in.:

  • maty edukacyjne dla niemowląt, zachęcające do gimnastyki, wspierające rozwój zdolności motorycznych i manualnych oraz pobudzające rozwój poszczególnych zmysłów,
  • kocyki do fotelików samochodowych i nosidełek – ciepłe i wygodne, a przy tym niezwykle praktyczne,
  • pościele, poduszki, kocyki, otulacze oraz ręczniki (także bambusowe),
  • zabawki drewniane,
  • wyposażenie pokoików dziecięcych (przewijaki, suche baseny, foteliki),
  • akcesoria dla mam, takie jak szlafroki, poduszki rogale czy praktyczne kosmetyczki.

Wszystkie produkty BabySteps charakteryzują się nie tylko atrakcyjnym designem, ale przede wszystkim najwyższą jakością, zarówno jeżeli chodzi o precyzję wykonania, jak i o zastosowane do produkcji materiały. Bez obaw mogą być używane już od pierwszych dni życia malucha, gdyż przy ich wyrobie zachowuje się najwyższe standardy bezpieczeństwa, szczególną wagę przywiązując do wykorzystywanych materiałów. Są one bezpieczne dla skóry maluchów, antyalergiczne oraz pozbawione metali ciężkich i innych szkodliwych dla zdrowia związków, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie produkty poddawane są regularnym testom i kontrolom.

BabySteps

-7%
w magazynie
-7%
259,99 zł 279,00 zł
Babysteps Mata edukacyjna Fox
w magazynie
-7%
w magazynie
-7%
w magazynie
-7%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe