Bebiko


Bebiko - Kicia Kocia na plaży w prezencie

Złap kolejną książeczkę Kicia Kocia do kolekcji Malucha!

Już teraz przy zakupie zestawu 5 sztuk, otrzymasz książeczkę Kicia Kocia na Plaży w PREZENCIE! 🎁

Promocja trwa od 18.07.2022 r. do wyczerpania zapasów.

*Promocja obowiązuje na gotowe zestawy.

Opieka nad małym dzieckiem to jedno z najtrudniejszych zadań, z jakim muszą się zmierzyć początkujący rodzice. Rozpoznawanie potrzeb i konkretnych reakcji młodego człowieka często zajmuje dużo czasu, a jest przecież niezbędne, by zapewnić maluchowi codzienny komfort. Wiele młodych matek i ojców nie może zdecydować się na produkty konkretnej marki - to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy krótki opis marki Bebiko.

Innowacyjne technologie, współpraca ze specjalistami na każdym etapie, lata doświadczeń i nieustanna chęć zdobywania wiedzy – to zaledwie niektóre z fundamentów, które pozwalają marce Bebiko na budowanie silnego wizerunku w branży. Bebiko to produkty najwyższej jakości, stworzone nie tylko po to, by pomóc młodym rodzicom, ale przede wszystkim po to, by odpowiadać na dynamicznie zmieniające się potrzeby małych dzieci.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty takie jak: mleka początkowe dla niemowląt od urodzenia, mleka modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia, mleka modyfikowane dla dzieci powyżej 2. roku życia, mleka następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, mleka modyfikowane dla dzieci już od 2,5 roku życia, i inne.

Bebiko to różnorodność. W asortymencie marki znajdują się mleka przeznaczone dla dzieci w konkretnym wieku. Pracownicy Bebiko doskonale zdają sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb żywieniowych maluchów – wiedzą także, że dostarczanie wartościowych składników odżywczych jest kluczowe w początkowych etapach rozwoju dzieci.

Mleka Bebiko to także produkty odpowiednie dla dzieci z alergiami lub skłonnościami do alergii. Produkty te są dodatkowo oznaczone i informują o przeznaczeniu mleka, np. mleka hipoalergiczne typu HA to mleka stworzone z myślą o zdrowych dzieciach, u których występuje wyższa podatność na wszelkiego rodzaju alergie. Bebiko to również szeroki wybór mlek dla dzieci zmagających się z kolkami czy zaparciami bądź ulewami. Skonsultuj się ze swoim lekarzem, wspólnie wybierzcie najlepsze dla malucha mleko, a następnie odwiedź nasz sklep internetowy i dokonaj zakupu!

Bebiko

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe