Bebilon


Nowa szata graficzna Bebilon! >>

Nowa szata graficzna opakowania, ta sama formuła!

Bebilon jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek produktów przeznaczonych do karmienia. Charakterystyczne niebieskie opakowania pojawiają się w myślach większości mam po usłyszeniu nazwy marki i kojarzą się z bezpieczeństwem i wysoką jakością.


Mleko Bebilon jest przeznaczone dla różnych grup wiekowych, od noworodków przez niemowlaki, po nieco większe dzieci. Podział na: mleko początkowe, od 6. miesiąca życia, powyżej 1. roku życia, powyżej 2. roku życia, dla przedszkolaka związany jest z różnym zapotrzebowaniem na poszczególne składniki odżywcze, zależnym od wieku dziecka. Ich zapewnienie jest niezwykle istotne w rozwoju pociechy. Kobiety z różnych przyczyn decydują o przerwaniu karmienia piersią i włączeniu w dietę dziecka mleka modyfikowanego. Każda z matek chce wówczas być pewna, że dostarcza dziecku pokarm odpowiedniej jakości. Bebilon dba o to, oferując produkty dedykowane dzieciom na różnym etapie rozwoju.

Mleko modyfikowane jest stosowane jako substytut mleka matki lub uzupełnienie diety dziecka. Dostarcza ono niezwykle ważnych substancji odżywczych: cukrów, białka i tłuszczy, a także szeregu witamin i substancji mineralnych. Jego dokładny skład jest inny, zależnie od grupy wiekowej, dla której jest przeznaczony.

Zadaniem mleka w proszku (na późniejszym etapie rozwoju połączonym z innymi elementami diety) jest dostarczenie wszystkich najważniejszych związków budulcowych.

Bebilon
 

-16% NOWOŚĆ
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe