Ben&Anna


 

Naturalne kosmetyki, pomimo nieustannie wzrastającej popularności, wciąż są towarem deficytowym, który dość ciężko znaleźć w tradycyjnych supermarketach czy drogeriach. Przy wyborze tego typu kosmetyków jednym z decydujących czynników jest skład znajdujący się na etykiecie opakowania. Zwracamy także uwagę na markę i jej filozofię działania.

Ben&Anna to polski producent, który dostarcza na rynek naturalnych kosmetyków pełnowartościowe dezodoranty. Za marką stoi romantyczna historia – Ben i Anna, propagując wegański styl życia, zawsze zwracali uwagę nie tylko na produkty, które znajdowały się w codziennej diecie, ale także na świadome wybory i znaczne ograniczenie konsumpcjonizmu. Cenili sobie i chętnie wybierali organiczne produkty, które pochodziły z odnawialnych źródeł. Jak zatem powstała linia naturalnych dezodorantów?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Dezodoranty Ben&Anna powstały z potrzeby – założyciele nie byli usatysfakcjonowani możliwościami wyboru, jakie zapewniał im ówczesny rynek. Dlatego też postanowili stworzyć autorską linię produktów, które będą wegańskie, nietestowane na zwierzętach i pozbawione aluminium. Na naszej stronie internetowej znajdziecie między innymi naturalne dezodoranty na bazie sody o następujących zapachach:

  • Provence,
  • Persian Lime,
  • Nordic Timber,
  • Pink Grapefruit,
  • I wiele innych!

Dezodoranty Ben&Anna to produkty najwyższej jakości, które bazują tylko i wyłącznie na produktach naturalnego pochodzenia. Kosmetyki te pozbawione są także parabenów i wszelkich szkodliwych dla zdrowia i skóry sztucznych substancji chemicznych. To także niezwykle uniwersalne produkty, które są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ben&Anna to pierwszy i świadomy wybór nie tylko wegetarian czy wegan, ale także osób dbających o zdrowie swojej skóry. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami marki Ben&Anna dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Zadbaj o swoją skórę już dziś!

Ben&Anna

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe