Beutelsbacher


 

Pyszne soki i napoje owocowe i warzywne to specjalność firmy Beutelsbacher, z siedzibą w Weinstadt niedaleko Stuttgartu.

W ofercie Beutelsbacher znajdziesz zarówno tradycyjne smaki jak jabłko czy marchew, ale też mniej typowe kompozycje jak np. ananas z kokosem.

Marka Beutelsbacher oferuje:

  • soki owocowe,
  • napoje owocowe,
  • soki warzywne,
  • kiszone soki warzywne,
  • napoje warzywne,
  • ocet.

Produkty Beutelsbacher przygotowywane są z warzyw i owoców z ekologicznych upraw. Daje to gwarancję, że kupujesz produkt najwyższej jakości i o pewnym pochodzeniu.

Producent bardzo poważnie podchodzi do kwestii związanych z ekologią czy określaniem swoich produktów jako wegańskie. Z reguły soki i napoje Beutelsbacher są przeznaczone również dla wegan, jednak producent zastrzega, że do niektórych produktów używa miodu, a w przypadku soków z gruszek i pigwy na jednym z etapów procesu filtrowania wykorzystywane jest białko jaj. Produkty te są jednak specjalnie oznaczone, by nie wprowadzać w błąd. Co bardzo ważne, do produkcji soków i napojów używane są tylko owoce i warzywa niemodyfikowane genetycznie. Również klej do etykietowania jest wyłącznie pochodzenia roślinnego.

To wszystko sprawia, że produkty Beutelsbacher posiadają znak ekologiczny DEMETER, europejski liść BIO oraz symbol BIO Badenii i Wittenbergi.

Soki i napoje są świetnym uzupełnieniem zdrowej diety dla dorosłych i dla dzieci. Nadają się również do diet postnych i opartych tylko na sokach. Oczywiście przed zastosowaniem takiej diety należy skonsultować się ze specjalistą.

Różnorodność produktów i smaków w ofercie Beutelsbacher pozwoli każdemu znaleźć idealny produkt dla siebie.

Beutelsbacher

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe