Big-Active


 

Herbata to jeden z najpowszechniejszych gorących napojów na świecie. Długa przerwa z kubkiem parującej, aromatycznej herbaty to nierzadko nasz ulubiony punkt dnia, dlatego też dobrze jest zadbać, by wybierana przez nas herbata była najlepszej jakości. Marka Big Active proponuje szeroką gamę doskonałych herbat, zarówno klasycznych, jak i mieszanek funkcjonalnych. Znajdziesz tutaj herbaty czarne, tak liściaste, jak i w torebkach, herbaty zielone, owocowe czy aromatyzowane, dzięki czemu bez problemu wybierzesz dokładnie taki napar, jaki potrzebujesz.

Herbaty Big Active sprawią, że każda chwila z nimi będzie wyjątkowa, uzupełniona o unikalny aromat tropikalnych owoców lub głęboki smak herbaty Earl Grey. Czarne herbaty pobudzą do działania, dodadzą energii dzięki kofeinie w nich zawartej, zielone wpłyną korzystnie na metabolizm, pomogą odnaleźć wewnętrzny spokój, a wśród licznych mieszanek funkcjonalnych znajdą się herbaty oczyszczające, poprawiające stan skóry czy też przyspieszające spalanie. Jednak najważniejsze jest to, że każda z nich jest po prostu pyszna, z idealnie zbalansowaną goryczką i nutą słodyczy, a bogata oferta kompozycji smakowych pozwoli każdemu wybrać swoją ulubioną.

Dzięki wysokiej jakości herbat Big Active susz herbaciany nadaje się do zaparzania nawet dwa-trzy razy, zależnie od preferowanej mocy naparu. Sprawdzi się także do zaparzania na zimno, tzw. „cold brew”, dając w ten sposób orzeźwiającą herbatę mrożoną: wystarczy wsypać łyżeczkę suszu lub saszetkę herbaty do zimnej wody i pozostawić w lodówce na noc, by następnego dnia cieszyć się swoją własną ice tea.

Big-Active

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe