Bio Ania


 

Bio Ania to marka oferująca szeroki wybór przekąsek. Zaopatrzysz się tutaj w herbatniki do popołudniowej kawy, ciasteczka, muffinki i batoniki, które doskonale sprawdzą się w szkole czy na wycieczce oraz wytrawne krakersy, wafle i andruty, doskonałe do chrupania podczas domowego maratonu filmowego. Znajdziesz tutaj także żywność przeznaczoną dla osób o szczególnych wymaganiach, w tym m.in. produkty bez dodatku cukrów. Jest to doskonały sposób na to, by cieszyć się swoimi ulubionymi przysmakami bez wyrzutów sumienia.

W bogatej ofercie marki Bio Ania znajduje się duży wybór wszelkiego rodzaju batonów zbożowych, a wśród nich takie produkty jak:

  • batoniki owsiane, dobrze wszystkim znane i lubiane,
  • batoniki kukurydziane,
  • batony musli z rozmaitymi dodatkami - orzechami, suszonymi owocami i ziarnami,
  • batoniki orkiszowo-owsiane.

Wszystkie te batony są nie tylko pyszne, ale też dostarczają dużej dawki energii, szybko zaspokajają głód i wzbogacają dietę w błonnik, obecny naturalnie w płatkach zbożowych, będą więc świetnym wyborem podczas wszelkiego rodzaju podróży i wypraw.

Bio Ania to dobrze znany na rynku producent ekologicznej żywności, posiadający odpowiedni certyfikat unijny, który daje gwarancję, że wszystkie półprodukty wykorzystane przy produkcji przekąsek, ciastek i innych słodkości pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupując produkty Bio Ania troszczysz się również o dobro planety. Marka powstała w 1990 roku i od tamtego czasu cieszy się zaufaniem konsumentów.

Bio Ania

-24%
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe