Brit Care

Brit Care oznacza najwyższej jakości, wyselekcjonowany pokarm dla Twojego zwierzaka, do produkcji którego użyto wysokiej jakości składników. Cechuje się wysoką zawartością wszystkich potrzebnych witamin i minerałów. Pokarm jest hipoalergiczny, pozbawiony alergenów, takich jak soja, kukurydza, pszenica, wołowina oraz wieprzowina, które mogą być przyczyną alergii. Jest wysoko przyswajalny, a przede wszystkim stworzony z myślą o kubkach smakowych twojego pupila.

Produkty Brit Care to najlepsza inwestycja w zdrowie Twojego pupila. Jeśli chcesz, żeby twój pies był zawsze pełen energii i entuzjazmu, zapewnij mu najlepszy pokarm. Odpowiednia dieta ma duży wpływ na zdrowie i kondycję naszych pupili.

Oferujemy produkty dla zwierząt o szczególnych wymaganiach żywieniowych oraz dla psów i kotów żywiących się w sposób standardowy.

W naszej ofercie produktowej marki Brit Care posiadamy m.in.:

  • Karmy dla kotów: przeznaczone  zarówno dla kociąt( 1-12 miesięcy), jak i dorosłych kotów. Dostępne są również wersje dla kotów kastrowanych.
  • Karmy dla psów: dla szczeniaków, młodych oraz dorosłych psów zwykłych, psów ras dużych, a także dla psów z nadwagą.

Produkty marki Brit Care są zbilansowane indywidualnie dla każdego pupila, tak aby zapewnić mu pełnię składników odżywczych oraz zaspokoić głód. Przeznaczone są do codziennego stosowania, w celu zapewnienia jak najlepszego odżywienia Twojego czworonoga. Produkty stworzone są z miłością do zwierząt, w oparciu o fachową wiedzę.

W naszym sklepie posiadamy również bogatą ofertę karm mokrych oraz produktów wspomagających zdrowie i poprawne funkcjonowanie Twojego pupila.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe